loader

Raspisani konkursi iz oblasti javnog informisanja

Ministarstvo kulture i informisanja raspisalo je devet konkursa u oblasti javnog informisanja u 2019. godini za koje je opredeljeno 274 miliona dinara ššto je najviši iznos do sada.

 

Pravo učešća imaju izdavači čiji je medij upisan u Registar medija koji se vodi u Agenciji za privredne registre u skladu sa Zakonom o javnom informisanju i medijima.

Takođe, pravo učešća imaju i pravna lica, odnosno preduzetnici koji se bave proizvodnjom medijskih sadržaja, a koji prilože dokaz da će sufinansiran medijski sadržaj biti realizovan putem medija koji je upisan u Registar medija.

Odluke o raspodeli sredstava biće donete najkasnije u roku od 90 dana od dana zaključenja konkursa.

 

Ministarstvo kulture i informisanja poziva novinarska i medijska udruženja, koja su registrovana najmanje tri godine pre datuma raspisivanja konkursa, da predlože članove konkursnih komisija kao i medijske stručnjake zainteresovane za učešće u radu komisija da pisanim putem predlože svoje članove, navodi se u saopštenju.

Etno selo Ilić

Mali oglasi

  • 0637180035

    Prodajem trosoban stan u kući sa garažom u Užicu. Sve informacije na telefon : 0637180035

  • 065 60 94 666

    Potreban mladji bračni par do 50 godina za rad na ekonomiji u domaćinstvu u Vučiji. - Plata po dogovoru - Obezbeđen stan i hrana - Mogućnost dobijanja stan

Dijagnostički centar Dr Lune